[Pronajaté] Žižkov Cimburkova - 2+KK

23.11.2021

V jedné z nejznámějších oblastí Prahy nabízíme k pronájmu útulný 2+KK, v 1. patře s výtahem. Celková podlahová a zastavěná plocha bytu je 35 m2. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyní, ložnice, koupelny + WC. Byt je zařízený. Bezpečnostní dveře, kabelová TV, pračka, ústřední topení, topení ve všech pokojích, mezipatro, které lze využít jako sklad nebo pro ubytování některých hostů. Byt je zařízený a ve výborném stavu. Nepřetržitá a pravidelná údržba budovy a interiéru kondominia je přidanou hodnotou, protože vám umožňuje žít v čistém, klidném a kontrolovaném prostředí. Objekt je 24 hodin denně monitorován soukromým venkovním kamerovým systémem.

Byt se nachází v ulici CIMBURKOVA, Praha 3, ŽIŽKOV. Tato oblast je v Praze známá přítomností UNIVERZITY VŠE a stovkami restaurací a klubů, které oblast obklopují. Jen 100 m od TRAM a mnoha AUTOBUSŮ. RIEGROVY SADY jsou vzdáleny pouhých 500 metrů. 10 minut chůze od hlavního nádraží PRAHA HL.N

Nájemné: 13 500 Kč + 750 Kč za domovní služby na osobu (vodné, stočné, úklid domu, výtah, osvětlení domu atd.). Elektřina a plyn na vlastní náklady a budou na vaše jméno, takže náklady budou záviset na vaší spotřebě. Internet lze aktivovat na vyžádání a není zahrnut v ceně.

VKLAD je 2 měsíce a bude vrácen na konci smlouvy. Smlouva bude trvat minimálně jeden rok. Krátkodobě nepronajímáme. Důležité! Přijímáme pouze uchazeče, kteří mají prokazatelnou pracovní smlouvu, ihned k dispozici. PM pro podrobnosti.