[Pronajaté] Jiriho z podebrad - 2+kk

03.01.2022

V jedné z nejlepších lokalit v Praze (Jiřího z Poděbrad) pronajmeme útulný byt 2+KK, v 1. patře s výtahem.

Celková podlahová a zastavěná plocha bytu je 28 m2.

Byt sestává z chodby s úložnou skříní, plně vybavené kuchyně s malou lednicí a pračkou. Obývací pokoj a ložnice. Koupelna je zcela nová s vyhřívanými věšáky na ručníky, bidetem a sprchovým koutem.

Nepřetržitá a pravidelná údržba budovy a vnitřního kondominia je přidanou hodnotou, protože vám umožňuje žít v čistém, klidném a kontrolovaném prostředí.

Byt se nachází v ulici Bořivojova, Praha 3. Velmi blízko tramvaje a metra. Riegrovy sady jsou jen 200 metrů. V okolí najdete jedny z nejoblíbenějších restaurací ve městě jako je řecká restaurace Olympos (150 m) Miminoo Garden, Žižkovská věž (250 m), italská restaurace Il Capitano (300 m) a desítky dalších barů a vináren.

Nájemné: 13.000 Kč + 800 Kč za domovní služby na osobu (vodné, stočné, úklid domu, výtah, osvětlení v domě atd.). Elektřina a plyn na vlastní náklady a budou na vaše jméno, takže náklady se budou odvíjet od vaší spotřeby. Internet lze aktivovat na vyžádání a není zahrnut v ceně.

VKLAD je 2 měsíce a bude vrácen na konci smlouvy. Smlouva bude uzavřena minimálně na jeden rok. Krátkodobě ho nepronajímáme. Důležité! Přijímáme pouze uchazeče, kteří mají prokazatelnou pracovní smlouvu.

K dispozici od 5. května.

PM pro podrobnosti.