[Pronajaté] Žižkov – 3+KK

08.05.2022

V jedné z nejoblíbenějších lokalit v Praze s nezaměnitelnou atmosférou pronajmeme útulný 3+KK, v 5. patře s výtahem, v krásném zrekonstruovaném domě. Celková plocha bytu je 50 m2.

Výhled do slunečné, málo rušné ulice i do klidného udržovaného vnitrobloku.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, malý vybavený kuchyňský kout, 2 samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetem a samostatná toaleta pro hosty. Byt je zařízený útulně, v moderním duchu, je ve velmi dobrém, pravidelně udržovaném stavu. Topení plynem.

Zachované původní prvky, parkety, vysoké stropy, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, žaluzie, 2 klimatizace, pračka, TV, domácí vrátný.

Nepřetržitá a pravidelná údržba budovy a vnitřního kondominia je přidanou hodnotou, protože vám umožňuje žít v čistém, klidném a bezpečném prostředí. Objekt je 24/24 monitorován soukromým externím kamerovým systémem.

Byt se nachází v ulici Blahnikova, Praha 3, ŽIŽKOV.

Rychlé spojení do centra, jedna zastávka tramvají ke stanici metra Hlavní nádraží (Jenom 10 minut chůze). Tato oblast je v Praze známá UNIVERZITOU VŠE a stovkami restaurací a klubů, které oblast obklopují.

Jen 100 m k TRAMVAJÍM a mnoha BUSŮM. RIEGROVY SADY s nejkrásnějším výhledem na Hradčany jsou jen 500 metrů.

Celková cena: 17.000 Kč + 800 Kč za měsíc za domovní služby na osobu (vodné, stočné, úklid domu, výtah, osvětlení v domě atd.).

Elektřina a plyn na vlastní náklady a budou na vaše jméno, takže náklady se budou odvíjet od vaší spotřeby.Internet lze aktivovat na vyžádání a není zahrnut v ceně.DEPOZIT je 2 měsíce a bude vrácen po ukončení najemného vztahu. Smlouva bude uzavřena minimálně na jeden rok. Krátkodobě nepronajímáme.

Důležité! Přijímáme pouze nájemce, kteří mají prokazatelnou pracovní smlouvu.

Ihned k dispozici. PM pro podrobnosti.