[Pronajaté] Vinohrady, Manesova - 4+kk

14.03.2022

Nabízíme k pronájmu krásný, světlý byt, po rekonstrukci, 4+kk, 111 m2, se nachází v 1. patře bytového domu (s výtahem), ulice Mánesova, Praha 2, Vinohrady. 100 metrů od Riegrových sadů a parku Jiřího z Poděbrad.Interiér bytu je částečně zařízen a sestává z prostorné vstupní haly s vestavěnými skříněmi, vzdušného obývacího pokoje, moderní kuchyně a jídelního koutu (sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka). Byt dále nabízí 3 prostorné ložnice, druhá ložnice má vestavěný úložný prostor, 2 luxusní koupelny v kvalitním mramorovém provedení (vana, sprchový kout), 1 komora, další komora, kde je sušička a pračka. Byt je vybaven prostornými šatnami, novými podlahami a vybavení bytu a technologie jsou na vysoké úrovni.

Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel.Nemovitost na Vinohradech, jedné z nejoblíbenějších lokalit v Praze. Má skvělou polohu, kde vše, co potřebujete, je do 10 minut chůze. Pekárny, farmářské trhy na Nám. Jiřího z Poděbrad, bistra, kavárny, různé lahůdkářství, supermarkety, OC Flora a další.

Okolí má výbornou dopravní dostupnost - stanice metra Jiřího z Poděbrad, několik tramvajových linek, autobusy. Na Václavské náměstí se městskou hromadnou dopravou dostanete za pár minut. Silniční spojení je také dobré. Na dálniční okruh se autem dostanete za 12 minut, na letiště Václava Havla asi za 27 minut. V okolí domu je kompletní občanská vybavenost - lékárna, poliklinika, pošta, supermarkety, úřady, banky, místní obchody, restaurace a bary. V blízkosti jsou mateřské, základní a střední školy, vyšší odborné školy a dětská hřiště. K volnočasovým aktivitám můžete využít sady Svatopluka Čecha a Riegrovy sady s krásným výhledem na Prahu.

Poplatky: Nájemné 35.000 Kč + 850 Kč domovní služby na osobu (vodné, stočné, úklid domu, výtah, osvětlení v domě atd.)

Elektřina a plyn na vlastní náklady.

Ihned k dispozici