[Pronajaté] Žižkov Cimburkova - 1+KK

03.01.2022

V jedné z nejoblíbenějších lokalit v Praze pronajmeme útulný 1+KK, ve 2. patře s výtahem. Celková podlahová a zastavěná plocha bytu je 25 m2. Byt sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvoulůžka, koupelny s wc a bidetem. Byt je zařízený. Bezpečnostní dveře, kabelová TV, pračka, ústřední topení, topení ve všech pokojích.

Byt je zařízený a ve velmi dobrém stavu, nedávno zrekonstruován. Nepřetržitá a pravidelná údržba budovy a vnitřního kondominia je přidanou hodnotou, protože vám umožňuje žít v čistém, klidném a kontrolovaném prostředí. Objekt je 24/24 monitorován soukromým externím kamerovým systémem.

Byt se nachází v ulici CIMBURKOVA, Praha 3, ŽIŽKOV.Tato oblast je v Praze známá přítomností UNIVERZITY VŠE a stovkami restaurací a klubů, které oblast obklopují. Jen 100 m k TRAMVAJÍM a mnoha BUSŮM. RIEGROVY SADY jsou jen 500 metrů. 10 minut chůze na hlavní nádraží PRAHA HL.N.

Nájemné: 11.500 Kč + 750 Kč za domovní služby na osobu (vodné, stočné, úklid domu, výtah, osvětlení v domě atd.). Elektřina a plyn na vlastní náklady a budou na vaše jméno, takže náklady se budou odvíjet od vaší spotřeby. Internet lze aktivovat na vyžádání a není zahrnut v ceně.

VKLAD je 2 měsíce a bude vrácen na konci smlouvy. Smlouva bude uzavřena minimálně na jeden rok. Krátkodobě ho nepronajímáme. Důležité! Přijímáme pouze uchazeče, kteří mají prokazatelnou pracovní smlouvu.

Ihned k dispozici.

PM pro podrobnosti.