Žižkov, 2+KK, 14.500 kc

16.06.2022

JIŘÍHO Z PODEBRAD - Nájem: 14.500 Kč + 800 Kč (měsíční poplatky)

V jedné z nejlepších lokalit v Praze (Jiřího z Poděbrad) nabízíme k pronájmu útulný byt 2+KK, ve 2. patře domu s výtahem.

Celková podlahová a zastavěná plocha bytu je 43 m2.

Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, komodou a šatní skříní, koupelny s wc, bidetem a vanou/sprchou. Koupelna je zcela nová s vyhřívanými věšáky na ručníky.

Byt je zařízený a ve velmi dobrém stavu, nedávno zrekonstruován. Bezpečnostní dveře, kabelová TV, pračka, ústřední topení, topení ve všech pokojích.

Nepřetržitá a pravidelná údržba budovy a vnitřního kondominia je přidanou hodnotou, protože vám umožňuje žít v čistém, klidném a kontrolovaném prostředí.

Byt se nachází v ulici Bořivojova, Praha 3. Velmi blízko tramvaje a metra. Riegrovy sady jsou jen 200 metrů. V okolí najdete jedny z nejoblíbenějších restaurací ve městě jako je řecká restaurace Olympos (150 m) Miminoo Garden, Žižkovská věž (250 m), italská restaurace Il Capitano (300 m) a desítky dalších barů a vináren.

Nájemné: 14.500 Kč + 800 Kč za domovní služby na osobu (vodné, stočné, úklid domu, výtah, osvětlení v domě atd.).

Elektřina a plyn na vlastní náklady a budou na vaše jméno, takže náklady se budou odvíjet od vaší spotřeby. Internet lze aktivovat na vyžádání a není zahrnut v ceně.

VKLAD je 2 měsíce a bude vrácen na konci smlouvy. Smlouva bude uzavřena minimálně na jeden rok. Krátkodobě ho nepronajímáme.

Důležité! Přijímáme pouze uchazeče, kteří mají prokazatelnou pracovní smlouvu.

Ihned k dispozici.

PM pro podrobnosti.