ŽIŽKOV #ID: cim11-32S

Apartment for sell in ŽIŽKOV

3+kk, 65 m², 10.690.000 kc

Address: Cimburkova 11, Praha 3 (Žižkov)

Vkusně zrekonstruovaný světlý byt se nachází v 5. podlaží cihlového nárožní budovy s působivými dobovými společnými prostorami. Elegantní bytový dům s výtahem je po citlivé renovaci a stojí ve výhodné lokalitě přímo v městské části Prahy 3 - Žižkov.

Celý byt je skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic, šatny a koupelny se vanou, WC a bidetem.

Byt je po rekonstrukci, velká okna s dřevěnými rámy poskytují velké množství denního světla, vysoké stropy dodávají pocit vzdušnosti, interiér zútulňují olejované dřevěné podlahy. Součástí vybavení je kompletní kuchyňská linka (vč. myčky nádobí) a bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění je ústřední. V podzemních garážích kousek od domu lze pronajmout parkovací stání.

Byt je atraktivní jak svou dispozicí, tak lokalitou, ve které je umístěný. Nachází se pouhé 2 minuty chůze od novostavby Viktoria Center, kde je zastávka mnoha tramvají, v blízkosti Vysoké školy ekonomické v Praze, Lidl, drogerie a další nákupní možnosti. Zároveň se dá příjemnou procházkou dojít na Jiřího z Poděbrad nebo na Hlavní nádraží či do úplného centra až na Václavské náměstí. Kousek od domu jsou také oblíbené parky Vítkov, Parukářka či Riegrovy sady.

Ojedinělá kombinace moderního a nadstandardního bydlení a investice s trvalou hodnotou.

Přijďte se osobně přesvědčit o potenciálu této nemovitosti. Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.